Haberler

Avukatlık bürosundan 14 şubat için sıra dışı boşanma kampanyası

14 Şubat Sevgililer Günü için Avukatlık Bürosundan sıra dışı teklif..!

Sevgililerin birbirine hediye aldığı şirketlerin bu günden büyük kazanç sağladığı o malum gün 14 Şubat Sevgililer Günü yine geliyor. Şirketler kampanyalarıyla birbiriyle yarıştığı sırada bir avukatlık bürosundan hiç görülmemiş bir teklif geldi.

ABD’nin Tennessee eyaletinde bir avukatlık bürosu, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sıra dışı bir teklifte bulundu. Crossville şehrindeki The Powers Hukuk Bürosu, Facebook sayfasından bir duyuru yaptı.

Paylaşımda boşanmak isteyen kişilerin büroya başvurup uygun görülmesi durumunda, tüm dava sürecinde kendilerine ücretsiz hizmet verileceği belirtildi.

Sosyal medya ve haber sitelerinde bu kampanya viral olmaya başladı.

Firmadan avukat Timothy Sexton, CNN‘e açıklamasında şöyle konuştu:

Boşanma davası açmayı maddi olarak karşılayamadıkları için evli kalmak durumunda olan birçok çift var. Boşanma davaları gerçekten çok maliyetli. Genellikle masraflar bin 150 dolardan başlıyor. Herkesin böyle bir süreçte bu kadar para verebilecek durumu yok.

Kovid-19 pandemisi ve 2020 ABD seçimlerindeki gerginliklerin kişisel ilişkilere de yansıdığını belirten Sexton, bu durumdakilere yardımcı olmak istediklerini söyledi.

Kampanyaya yalnızca Tennessee eyaletindekiler katılabiliyor. Adayların ilişki hikayelerini ve neden ayrılmak istediklerini anlatan kısa bir yazıyı 15 Şubat’a kadar firmaya e-mail üzerinden göndermeleri gerekli. Bedava boşanma davasına hak kazanan çiftse 19 Şubat’ta açıklanacak.

Firmanın ilanında çiftlerden her iki tarafın da boşanma konusunda anlaşmış olması gerektiği belirtildi.

Independent Türkçe, CNN

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu