Haberler

Halkbank’tan bir bomba daha! 6 ay geri ödemesiz 36 ay vadeli 25 bin TL kredi

Kamu bankası olan Halkbank covid-19 pandemi salgını nedeni ile vatandaşlara kredi desteğini sürdürüyor. Salgından dolayı bir çok vatandaşlarımız ekonomik zorluklar çekmekte. Halk bankası,  6 ay geri ödemesiz 36 ay vade seçeneğini ile 25 bin lira kredi paketi sunmaya başladı! Bu kredi paketinin şartları detayları ve daha fazlasını sizin için araştırdık. son dakika haberimiz de..

Halkbank, milyonlarca müşterisi ve müşteri adayları için Ekonomik İstikrar Kalkanı kredi paketini hazırladı. Üstelik dikkat çeken diğer detay ise, faiz oranı şuanda neredeyse hiç bir banka bu faiz oranında kredi vermiyor. Faiz oranı yüzde 0,95 oranında olması dikkatlerden kaçmadı.

Esnaf ve sanatkarlar için hazırlanmış bu kredi paketinde “Esnaf Destek Paketi” ile işletme kredisi dağıtıyor. Bu kredi paketine başvururken ayrıca “Paraf Esnaf Kart” başvurularda yapabilirsiniz. İşte bu kredi paketinin detayları şöyle.

halkbank esnaf kredi
halkbank esnaf kredi

Halkbank Esnaf Destek Paketi kredisi

Halkbank, esnaflar ve sanatkarlar için hazırladığı bu kredi paketi ile 25 bin lira kredi desteği vermekte. 6 ay geri ödemesiz ve 36 ay vade seçeneği sunmaktadır. Bu kredi için başvuran Halkbank müşterileri ayrıca Halkbank ayrıcalıklarından da yararlanabilecekler.

 • Uygun Faiz Oranı
 • 25.000 TL Limit
 • 6 Aya Kadar Ödemesiz Dönem
 • 36 Ay Vade

Halkbank esnaf paraf kart

Halkbank’ın esnaf destek kredi paketinden faydalananlar bankanın paraf esnaf kart için başvurular gerçekleştirebilirler. Esnaf paraf kart özellikleri ise şu şekilde.

 • 25.000 TL’ye Kadar Genel Limit
 • İlk 3 Ay Ödemesiz Dönem Aylık 0,95 Faiz İle
 • 12 Aya Kadar Halkbank Üye İşyerlerinde Taksitlendirme İmkanı
 • Düzenli Nakit Akışı
 • Taksitli ve Vadeli İşlem Avantajı
 • Anlaşmalı Tedarikçilerde Özel Limit
kredi kampanyaları
kredi kampanyaları

Başvuru şartları nelerdir?

Halkbank esnaflar ve sanatkarlar için sunduğu bu kredi paketinden bireysel ihtiyaç kredisi nakit ihtiyacı olanlar yararlanamazlar. Ayrıca, Esnaf ve sanatkar olan Esnaf odasına kayıtlı olmayan esnaflarda yararlanamayacaklar. İşte gerekli olan belgeler ise şöyle.

 • Nüfus Cüzdanı
 • Vergi Levhası
 • Başvuru esnasında Esnaf Oda Kayıt ve Sicil Belgesi talep edilmeyecek olup Oda ve Sicil kayıt durumu Bankamızca online olarak sorgulanacak ve Esnaf Oda ve Sicil kaydı bulunanların talepleri değerlendirilecektir.

Banka ayrıca şu notu paylaştı.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri (ESKKK) kefaletli Hazine faiz destekli kredi bakiyesi bulunan esnaf ve sanatkarlarımız da aynı koşullarda ESKKK kefaleti ile Hazine faiz destekli kredi imkanından faydalanmaya devam edecektir.

Daha Fazla Göster

17 Yorum

 1. Esnaf için iyi bir hamle olduğunu düşünüyorum. Vatandaş bu konularda desteklenmeli.

 2. 6 ay ödemesiz olması pandemi sürecinde çok güzel olmuş. Dükkanımız kapalı olduğu için kredi kullanmak durumunda kaldık. Böyle bir kampanyanın olması özellikle pandeminin etkilediği vatandaşlara çok yardımcı oluyor.

 3. Bu bilgi çok iyi oldu başka sitelerde bulamamıştım. Çok bilgilendirici olmuş. Özelliklede Bu pandemi döneminde benim gibi kredi ihtiyacı olanlar için muhteşem bir bilgi.

 4. Halkbank üzerinden alınabilecek kredi hakkında çok açıklayıcı ve kafada soru işareti kalmayacak şekilde açıklamışsınız. Emeginize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim 👍👍

  1. Pandemi döneminde 6 ay geri ödemesiz kredi olması çok güzel olmuş halkbank üzerinden kredi açıklaması da iyi olmuş

 5. 6 ay ödemesiz olması pandemi sürecinde çok güzel olmuş. Dükkanımız kapalı olduğu için kredi kullanmak durumunda kaldık. Böyle bir kampanyanın olması özellikle pandeminin etkilediği vatandaşlara çok yardımcı oluyor.

 6. Çok güzel bir haber okudum ve bilgilendim bu haberi paylaştığınız için çok teşekkür ederim sağolun:)

 7. Güzel fakat 25 bin TL esnaf ve lobiler için konusuyorum cokda yeterli Bi miktar değil aynı zamanda erteleme olmaoıki günümüz malum pandemi de dolayı pekde Bi ödeme gücü oluşmuyor işler düşük ve erteleme olayında devreye güzel olcagını dusunuyorum

 8. 6 ay ödemesiz olması çok iyi bu pandemi döneminde borçlar birikti çok iyi oldu güzel açıklayıcı bir yazim olmuş teşekkürler

 9. Halkbank bu zor süreçte kredi vererek bizi düşünmüş ben başvurumu yapacağım makale bilgilendirici olmuş.

 10. Çok ayrıntılı,kapsamlı,emek verilerek hazırlanmış bir içerik olmuş.sanırım bu yazıyı okuyan insanların aklındaki pek çok soru cevap bulmuştur

 11. Bu kampanya gerçekten küçük esnaflar ve işten çıkarılanlar için bir umut kapısı olabilir .

 12. pandemi sürecinde bu şekilde düşünülmesi çok iyi olmuş.Bu haber sayesinde bilmediğim seyleri öğrendim. Faydalı bir yazı.

 13. Krediye ihtiyacım vardı güzel ve sevindirici bir haber gerçekten bu pandemi döneminde işime yarayacağını düşünüyorum.

 14. Çok ayrıntılı,kapsamlı,emek verilerek hazırlanmış bir içerik olmuş.sanırım bu yazıyı okuyan insanların aklındaki pek çok soru cevap bulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu