Haberler

QNB Finansbank sadece borcu olanlara borç kapatma kredisi veriyor!

Sadece borcu olanlara kredi veren bankalar en çok arananlar arasına giriyor. Pandemi salgını nedeni ile vatandaşlarımız ekonomik sıkıntı çekiyorlar. Bu salgın döneminde bir çok kişi borçlanmak zorunda kaldı. Bu borçlarını ödeyebilmek için bankalara borçlanarak ödemek istiyorlar. Borcu olanlara kredi veren bankalar hangisi sorusu ise burada ön plana çıkıyor. Borç kapatma kredisi veren bankaları sizin için araştırdık haberin detayında aradığınız soruların cevabını bulacaksınız.

Borç kapatma kredisi veren QNB Finansbank borcu olan vatandaşlarımıza kredi vermekte. Borcu olan kişilere can suyu olarak kredi başvurusu yapan binlerce kişiye kredi tahsis etmekte.

Borç kapatma kredisi kampanyasını bir çok banka müşterilerine bu konuda kampanya bilgilendirme mesajları gönderdi. Bu kampanya hayata geçince binlerce kişinin başvurusu dikkat çekti. En çok merak edilenler arasında ise, borç kapatma kredisi faiz oranları ve kredi vade ödeme şartlarının nasıl olacağıydı.

QNB Finansbank borç kapatma kredisi konusunda yaptığı açıklama ise şu şekilde oldu. “Mevcut borçlarınızın kapatılması ve rahat bir nefes almanız için bankamız tarafından sizlere bu kredi sağlanacaktır. Ayrıca ödeme noktasında diğer kredi tiplerine göre daha cazip koşullarda ve esnek yapıda ödemelerinizi sağlayabilirsiniz. Bankamız tarafından borçlu bulunduğunuz bankalara EFT yapılarak hızlı bir şekilde borçlarınız kapatılacaktır”

Borç kapatma kredisi faiz oranları

Borç kapatma kredisi faiz oranları borcu olan kişilerin kredi puanlarına göre değişkenlik göstermekte bankadan yapılan açıklamaya göre, borç kapatma kredisi faiz oranları şöyle, yüzde 1.60, yüzde 1.82 ve yüzde 2.15 oranında farklılık göstermekte

Borç kapatma kredisinde 50 bin TL lik kredi çeken vatandaşlara 36 ay vade ile faiz oranı aylık en düşük yüzde 1.33 olarak yansımakta. Aylık ödemesi ise 1.836,65 TL ödemeler ile ödenmekte. Çekilen kredinin geri ödemesi toplam olarak 66.119,25 TL gerçekleşmekte.

Borç kapatma kredisi başvuru detayları

QNB Finansbank borç kapatma kredisine başvurular şu şekilde yapılmaktadır. Ön başvuru olarak T.C. kimlik numaranızı 5030’a SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca size en yakın bankanızın şubesine giderek başvurunuzu iletebilirsiniz.

QNB Finansbank’a yaptığınız borç transfer kredinizin ön başvurunuza onaylanması durumunda borçlarınızı kapatmanız için istediğiniz ödemeler gerçekleşecektir.

Borç kapatma kredisi çekerken kefil gösterme zorunluluğunuzun olmadığını sizlere hatırlatmak isteriz.

Kredinizin vadesi boyunca her ay eşit taksit ödemeli, düzenli ödeme planının yanı sıra esnek ödeme planı seçeneklerimiz de mevcuttur.

Borç kapatma kredisi en fazla 75.000 TL çekebilirsiniz.

Önemli not: Borç kapatma kredisini kullanabilmeniz için başka bankalara olan borcunuz için kullanabilirsiniz. Nakit olarak ödeme alamazsınız. Banka sizin adınıza diğer bankaya borcunuzu ödemektedir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu