Haberler

Survivor İlayda Şeker Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Survivor 2021 yarışmacısı İlayda Şeker oldukça merak edilen yarışmacılardan. Ekranların en sevilen yarışmalarından olan Survivor, çekişmeli bölümleri ile sevenlerini ekran başına kilitliyor.

Survivor 2021 yarışmasına gönüllüler yarışmasında başlayan ve ünlüler takımına geçen İlayda Şeker oldukça merak edilen isimlerden. İlayda Şeker kimdir? Nerelidir ve kaç yaşında sorularının yanıtı haberimizde…

İlayda Şeker Kimdir? Kaç yaşında ve Nereli?

Survivor 2021 İlayda Şeker, 1994 Nevşehir doğumludur. Nevşehir Ürgüp’te ailesi ile birlikte 18 yaşına kadar yaşamış olan yarışmacı, üniversiteyi kazandıktan sonra farklı bir şehirde yaşamaya başlamıştır. Üniversite eğitimini Sakarya’da tamamlayan İlayda Şeker, daha sonrasında ise İstanbul’a yaşayan dedesinin yanına taşınmıştır.

İlayda Şeker
İlayda Şeker Kimdir? Kaç Yaşında?

Survivor İlayda Şeker, oldukça renkli bir kişiliğe sahip olduğunu, sporcu olmasının yanı sıra bir çok şeyi de başarabileceğine inandığını vurguluyor. İlayda Şeker “Hiçbir oyun oynamadan ne kazanılır ne kaybedilir. Ben bu oyunu kaybetmeye değil, kazanmaya geliyorum!” ifadeleri ile ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne seriyor. Bir diğer açıklaması olan “İnsülinlerinizi hazırlayın, şekerinizi yükseltmeye geliyorum.” Sözleri de bu iddialarını vurgular nitelikte.

Sevenleri tarafından özel hayatı ile ilgili de oldukça araştırılan isim olan İlayda Şeker’in evli olmadığı da araştırmalar sonucu görülmekte.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu