Haberler

Survivor Sancakay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Survivor 2021 bütün merak edilen detayları ile birlikte son günlerin en çok aranan programı oldu. Survivor yarışmacıları ise birer birer merak edilirken, Survivor Sancakay kimdir, nerelidir? Gibi soruları yanıtlamaya çalıştık.

Survivor 2021, ünlü yarışmacıları ile olduğu kadar gönüllüler takımı ile de adından söz ettirmekte. Bu isimlerin başında ise Survivor Sancakay gelmekte. Peki Sancakay kimdir? Kaç yaşında ve nereli gibi detaylar haberimizde..

Survivor Sancakay Kimdir? Nerelidir?

Survivor 2021 yarışmasında oldukça iddialı açıklamalarda bulunan yarışmacı Sancakay gündem olmakta. Survivor Sancakay 30 Ocak 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gönüllüler takımında yer almakta olan Sancakay, ünlü teknik direktör Ünal Karaman’ın yeğenidir. Bu vesile ile mi bilinmez spor hayatına merak salan Sancakay Ilım Morgül, spor hayatına ritmik jimnastik ile başlamıştır. Daha sonrasında ise lise yılları içerisinde futbol hayatına başlayan Sancakay, Rizespor kulübüne transfer olmuş ve lisesinin son sınıfını da Rize’de tamamlamıştır.

Survivor 2021 Sancakay
Survivor 2021 Sancakay ne iş yapıyor?

Oldukça merak edilen ve gündem olan Survivor Sancakay, üniversitesini Karadeniz Teknik Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlamıştır. Daha sonra ise konservatuar tiyatro bölümü için yetenek sınavlarına giren Sancakay, kazandıktan sonra İstanbul’a yerleşmiş ve halen eğitimini sürdürmektedir.

Tiyatroya olan ilgisi ile beraber 2 sezon boyunca Kadıköy Theatron sahnesinde Edinburg film festivalinden gelmiş olan Ofsayt oyununda başrol oynayan Survivor Sancakay, 5 yıldır da Hayal Kahvesi ile anlaşmalı bir şekilde vokal olarak sahne almaktadır.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu