Haberler

Survivor Uğurtan Dora Kimdir? Nereli, Ne İş Yapıyor?

Survivor bu akşam da izleyicileri ekran başına kilitledi. İlk bölümünde dikkat çeken yarışmacılar arasından bir diğeri de Uğurtan Dora oldu. Survivor Uğurtan kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar.

Survivor 2021 yarışmacıları merak konusu olmaya devam ediyor. Her sene olduğu gibi bu sezon da birbirinden iddialı yarışmacılarla ekranları süsleyen Survivor’da gönüllüler takımındaki Uğurtan Dora kimdir? Detaylar haberimizde..

Uğurtan Dora Kimdir?

1984 doğumlu olan Uğurtan Dora, İstanbul’un Şişli ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Eğitim hayatı ile ilgili ise 2000 yılında Saint Benoit Fransız Lisesi ortaokul bölümünden mezun olan Uğurtan, 2004 yılında ise Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’ni bitirmiştir. Üniversite eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünde tamamlamıştır.

Survivor Uğurtan Dora Kimdir?
Survivor Uğurtan Dora Ne İş Yapıyor?

Eğitim hayatından sonra ise İran, Cezayir, Fas ve Tunus’ta IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu için tercümanlık görevi üstlenmiş, 2013 ve 2018 yılları arasında ise özel bir firmada yönetici olarak görev almıştır. Survivor yarışmasından öncesinde de televizyon ekranlarında kendisini gördüğümüz Uğurtan Dora, 2000 yılından itibaren 50’yi geçkin sayıda reklam filminde rol almıştır.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu